Maleństwa

Zwiedzamy przedszkole
wrzesień 2022

Ze względu na to, iż Maleństwa we wrześniu przybyły poraz pierwszy do naszego przedszkola i jeszcze dobrze go nie znają, postanowiliśmy urządzić sobie małe zwiedzanie kubusiowego budynku. Odwiedziliśmy wszystkie sale naszych starszych kolegów,  kuchnie w której ciocie gotują pyszne obiady oraz gabinet cioci dyrektor, od której dostaliśmy coś słodkiego na ząbek.

Dzień chłopca
wrzesień 2022

30 września nasi chłopcy byli traktowani bardzo wyjątkowo. Z okazji ich święta, dziewczynki wraz z ciociami złożyły chłopakom życzenia oraz zaśpiewały sto lat. Następnie zarówno  chłopcy jak i dziewczynki uraczyły się pyszną czekoladą. Posileni, przystąpiliśmy do różnych zabaw i gier z nutką rywalizacji. Czas w przedszkolu minął nam w tym dniu wyjątkowo szybko i radośnie.

wrzesień 2022

20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaka. W tym radosnym dniu były: tańce, zabawy z chustą animacyjną oraz fotobudka, bo przecież jesteśmy "super przedszkolaki".

NASZE PIERWSZE ZABAWY NA PRZEDSZKOLNYM PLACU ZABAW
wrzesień 2022

Gdy słoneczko mocno świeci na plac zabaw idą dzieci...

NASZE PIERWSZE ZABAWY W SALI
wrzesień 2022

"Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci
idą do przedszkola z rodzicami dzieci.
W przedszkolu zabawek i książek bez liku,
każdy ma tam miejsce przy małym stoliku.
Razem z naszą ciocią pilnie się uczymy,
gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy".