Maleństwa

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK
październik 2019

W minionym tygodniu grupa Maleństwa realizowała tematykę: „Bezpieczny Przedszkolak”. Dzieci zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drogach. Przedszkolaki wykonały samodzielnie pracę plastyczną „Sygnalizacja świetlna” oraz wybrały się na najbliższe skrzyżowanie, gdzie ćwiczyły bezpieczne przejście przez pasy.

wrzesień 2019

30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji wszystkie dziewczynki oraz ciocie zaśpiewały „sto lat”, złożyły najlepsze życzenia po czym każdy chłopak otrzymał piękną koronę. Najwięcej radości sprawił dzieciom wspólny taniec.

wrzesień 2019

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka na dzieci z grupy „Maleństwa” czekało wiele niespodzianek. Przedszkolaki obejrzały teatrzyk „Kot w butach”, otrzymały dyplom „Super Przedszkolaka” oraz balony. W tym dniu każde dziecko bawiło się znakomicie i z uśmiechem na twarzy wracało do domu.

wrzesień 2019

W piątek 20 września Maleństwa wzięły udział w akcji Sprzątania Świata. Dzieci dowiedziały się, jak ważna jest ochrona środowiska. Przedszkolaki zaopatrzone w rękawice i worki pomagały w sprzątaniu ogrodu przedszkolnego.

ZABAWY NA PLACU PRZEDSZKOLNYM
wrzesień 2019

W pierwszym tygodniu pobytu w przedszkolu, korzystając z pięknej pogody przedszkolaki miały możliwość poznać plac zabaw. Wspólne zabawy sprawiły im wiele radości, co można zobaczyć na zdjęciach.

PIERWSZY WSPÓLNY SPACER
wrzesień 2019

3 września Maleństwa wyruszyły na spacer dookoła przedszkola. Pomocny okazał się wąż, ale trzeba przyznać, iż maluszki sobie doskonale radziły.