Poradnia psychologiczno-pedagogiczna

Szanowni Państwo, informujemy, że Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Gostyniu pracuje stacjonarnie.

Godziny pracy poradni:

• od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 19.00,
  • w piątki od 8:00 do 15.00.
  • telefony kontaktowe: 65 572 06 97 i 65 572 31 77,
  • link do strony internetowej poradni

PILNE!

Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego informuje, że w Przedszkolu Miejskim nr 5 wśród pracowników zostały potwierdzone zakażenia koronawirusem.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gostyniu podejmie decyzje o dalszym funkcjonowaniu placówki. Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego podjął natychmiast niezbędne działania i pozostaje w ciągłym kontakcie z sanepidem. Gmina przekazała już pracownikom sanepidu listę dzieci wraz numerami kontaktowymi do rodziców. Dalszych informacji udzielać będzie Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gostyniu.

Jednocześnie informujemy, że po podjęciu decyzji przez Powiatową Stacje Sanitarno-Epidemiologiczną w sprawie funkcjonowania przedszkola od poniedziałku niezwłocznie zamieścimy informacje na stronie internetowej oraz skontaktujemy się Rodzicami.

Ogłoszenia i komunikaty

Na podstawie art. 37.7 RODO informujemy, że Inspektorem ochrony danych (IOD) jest Pan Adam Korzuch - e-mail

Informacja Rady Rodziców

Informujemy w imieniu Rady Rodziców, że wszystkie środki finansowe nie wykorzystane do końca tego roku przedszkolnego przechodzą na kolejny rok tj.2020/2021.
Rada Rodziców zakupiła w terminie od marca do czerwca teatrzyk z okazji Dnia Dziecka oraz wyprawkę dla dzieci kończących rok przedszkole.

#zostańwdomu

Ciocie z Kubusia Puchatka podjęły inicjatywę akcji #zostańwdomu. Jest ona dedykowana dla naszych przedszkolaków i ich rodziców. W tym ciężkim dla nas okresie chcemy Was wesprzeć i powiedzieć, że pamiętamy o was i tęsknimy za codziennym przedszkolnym życiem, za waszymi buziami, z których można było wyczytać każdą emocję, za wspólnymi rozmowami, zabawą.

Wyczekujemy chwili, w której znów się spotkamy! Kochane Dzieci i Rodzice mamy nadzieję do szybkiego zobaczenia!!!