Dyżur letni

Informujemy, że tegoroczny dyżur letni pełnić będą:

• w lipcu:
    Przedszkole Miejskie Nr 2 w Gostyniu, ul. Strzelecka 28
    Oddziały przedszkolne przy Szkole Podstawowej Nr 1 im. Czarnego Legionu w Gostyniu, ul. Helsztyńskiego 8

Jednocześnie informujemy, że w przypadku braku miejsc, wnioski będą przekierowywane między powyższymi przedszkolami.

• w sierpniu:
    Przedszkole Miejskie Nr 7 w Gostyniu, ul. Mostowa 10

Wnioski do poszczególnych przedszkoli dyżurujących można pobrać w przedszkolu do którego aktualnie uczęszcza dziecko lub ze stron internetowych przedszkoli w zakładce „Dyżur letni”.

Wypełniony wniosek należy złożyć w przedszkolu do którego aktualnie uczęszcza dziecko w nieprzekraczalnym terminie do 2 czerwca 2021r.

Nasz Puchatek :)

„ ... bo układanie wierszy i piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu. To one Cię łapią i wszystko co można zrobić, to pójść tam gdzie one mogłyby Cię znaleźć ... „
Strona pm5.gostyn.pl