INFORMACJA

Informujemy, iż na mocy uchwały nr XVI/226/20 Rady Miejskiej w Gostyniu z dniem 17 sierpnia 2020 roku zakłada się Przedszkole Miejskie nr 2 z siedzibą w Gostyniu przy ulicy Strzeleckiej 28. Jednocześnie wszystkie dzieci podlegające oddziałom przedszkola stają się wychowankami Przedszkola Miejskiego nr 2.

UWAGA RODZICE
dzieci nowo przyjętych do przedszkola na rok szkony 2020/2021

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną  informujemy, że spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci nowo przyjętych odbędzie się najprawdopodobniej w ostatnim tygodniu sierpnia.
Termin spotkania oraz jego forma będą uzależnione od aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju.

Kochane Przedszkolaki poniżej znajdują się linki do spektakli:

Program iluzji i magii
Brzydkie Kaczątko
Legenda o Smoku Wawelskim
Pinokio

Życzymy Wam miłego oglądania

DYŻUR LETNI

Informujemy, że w okresie wakacyjnym dyżur letni będą pełnić:

Dzieci będzie można zgłaszać przesyłając wypełniony wniosek na adres pm5@pm5.gostyn.pl do 5 czerwca 2020r. Po w/w terminie wnioski nie będą przyjmowane.

DRODZY RODZICE

W ZAKŁADCE COVID-19 zamieszczono dokumenty dotyczące zgłaszania dziecka do przedszkola. Ponieważ uruchamianie kolejnych oddziałów odbywać się będzie w cyklu tygodniowym (od poniedziałku) należy zgłaszać dzieci do środy, w tygodniu poprzedzającym przyjście dziecka do przedszkola. Dziecko należy zgłaszać telefonicznie u dyrektora przedszkola ( 655723996 ) oraz wypełnione zgłoszenie prosimy przesłać na adres: pm5@pm5.gostyn.pl

Zgłoszenie dziecka do przedszkola nie oznacza jego przyjęcia. O decyzji w sprawie przyjęcia lub odmowy przyjęcia dyrektor powiadomi rodzica telefonicznie.

Nasz Puchatek :)

„ ... bo układanie wierszy i piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu. To one Cię łapią i wszystko co można zrobić, to pójść tam gdzie one mogłyby Cię znaleźć ... „