UWAGA

Kochane Przedszkolaki ze względu na to, że nie możemy się z Wami spotkać i obdarować upominkami, przygotowaliśmy dla Was prezent niespodziankę. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy Was do świata teatru i iluzji, gdzie będziecie mieli okazję obejrzeć spektakle teatralne z udziałem bohaterów z Waszych ulubionych bajek. Poniżej znajdują się linki do spektakli:

Program iluzji i magii
Brzydkie Kaczątko
Legenda o Smoku Wawelskim
Pinokio

Życzymy Wam miłego oglądania

DYŻUR LETNI

Informujemy, że w okresie wakacyjnym dyżur letni będą pełnić:

Dzieci będzie można zgłaszać przesyłając wypełniony wniosek na adres pm5@pm5.gostyn.pl do 5 czerwca 2020r. Po w/w terminie wnioski nie będą przyjmowane.

DRODZY RODZICE

W ZAKŁADCE COVID-19 zamieszczono dokumenty dotyczące zgłaszania dziecka do przedszkola. Ponieważ uruchamianie kolejnych oddziałów odbywać się będzie w cyklu tygodniowym (od poniedziałku) należy zgłaszać dzieci do środy, w tygodniu poprzedzającym przyjście dziecka do przedszkola. Dziecko należy zgłaszać telefonicznie u dyrektora przedszkola ( 655723996 ) oraz wypełnione zgłoszenie prosimy przesłać na adres: pm5@pm5.gostyn.pl

Zgłoszenie dziecka do przedszkola nie oznacza jego przyjęcia. O decyzji w sprawie przyjęcia lub odmowy przyjęcia dyrektor powiadomi rodzica telefonicznie.

Nasz Puchatek :)

„ ... bo układanie wierszy i piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu. To one Cię łapią i wszystko co można zrobić, to pójść tam gdzie one mogłyby Cię znaleźć ... „