Koronawirus: sytuacja w miejskich przedszkolach

Decyzją Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Gostyniu (nr telefonu: 505019375)  informujemy, że przedszkole funkcjonuje bez zmian.
Prosimy, aby do przedszkola przychodziły tylko i wyłącznie dzieci zdrowe, a także o sprawne przebieranie dzieci w szatni i przekazywanie personelowi przedszkola oraz szybkie opuszczanie budynku, jak również o przestrzeganie wszystkich procedur związanych z COVID-19.

Dzień Przedszkolaka

Z okazji Dnia Przedszkolaka, życzymy Wam drogie Dzieci,
aby uśmiech zawsze gościł na waszych twarzach,
każdy dzień był wspaniałą przygodą i niósł ze sobą wiele cudownych i pozytywnych doświadczeń.
Niech Wasze marzenia się spełniają!

Dyrektor, nauczyciele i pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu.

Nasz Puchatek :)

„ ... bo układanie wierszy i piosenek to nie są rzeczy, które się łapie w powietrzu. To one Cię łapią i wszystko co można zrobić, to pójść tam gdzie one mogłyby Cię znaleźć ... „