Pszczółki

URODZINKI

wrzesień 2019

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Tego dnia chłopcy z grupy Pszczółek byli Misterami, każdy otrzymał emblemat z numerem i zaprezentował się przed jury, w którym zasiadły nasze dziewczynki. Po ukończonych konkurencjach, jury wybrało: Mistera Najszybszego Liczenia, Piłkarskiego Mistrza, Mistera Celnego Oka, Mistrza Samochodowej Kierownicy, Najbardziej Roztańczonego Mistera itp. Chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje super chłopaka, notesik oraz coś słodkiego.

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK
wrzesień 2019

W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Przypomnieliśmy sobie znaczenie świateł drogowych, poznaliśmy wybrane znaki drogowe, a także wybraliśmy się na skrzyżowanie, aby wykorzystać przyswojone przepisy ruchu drogowego w praktyce.

NASZA NOWA SALA
wrzesień 2019

Miesiąc wrzesień był miesiącem, w którym Pszczółki adaptowały się do nowej sali. Nasza sala jest wyjątkowa, ponieważ znajduje się w niej Magiczny Dywan, który Pszczółki pokochały ;)

wrzesień 2019

Dzień Przedszkolaka dostarcza dzieciom okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Tego dnia Pszczółki wzięły udział w quizie wiedzy o naszym przedszkolu, w nagrodę każdy otrzymał bajkową naklejkę za prawidłową odpowiedź. Bawiliśmy się przy muzyce, tańczyliśmy oraz łapaliśmy bańki. Wykonywaliśmy zadania ruchowe, po których każdy otrzymał pamiątkowy medal. Obejrzeliśmy przedstawienie pt. "Kot w butach", po którym czekała nas wspaniała niespodzianka: balony z naszymi ulubionymi bajkowymi bohaterami. To był dzień pełen wrażeń ;)

wrzesień 2019

Wrzesień jest miesiącem, w którym cała Polska bierze udział w sprzątaniu świata. "Pszczółki" przyłączyły się do tej akcji. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.