Pszczółki

URODZINKI

ZDJĘCIA

DZIEŃ CHŁOPAKA
DZIEŃ CHŁOPAKA
wrzesień 2019

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Tego dnia chłopcy z grupy Pszczółek byli Misterami, każdy otrzymał emblemat z numerem i zaprezentował się przed jury, w którym zasiadły nasze dziewczynki. Po ukończonych konkurencjach, jury wybrało: Mistera Najszybszego Liczenia, Piłkarskiego Mistrza, Mistera Celnego Oka, Mistrza Samochodowej Kierownicy, Najbardziej Roztańczonego Mistera itp. Chłopcy otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje super chłopaka, notesik oraz coś słodkiego.

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK
BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK
wrzesień 2019

W ubiegłym tygodniu rozmawialiśmy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym. Przypomnieliśmy sobie znaczenie świateł drogowych, poznaliśmy wybrane znaki drogowe, a także wybraliśmy się na skrzyżowanie, aby wykorzystać przyswojone przepisy ruchu drogowego w praktyce. 

NASZA NOWA SALA
NASZA NOWA SALA
wrzesień 2019

Miesiąc wrzesień był miesiącem, w którym Pszczółki adaptowały się do nowej sali. Nasza sala jest wyjątkowa, ponieważ znajduje się w niej Magiczny Dywan, który Pszczółki pokochały ;)

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
wrzesień 2019

Dzień Przedszkolaka dostarcza dzieciom okazji do świętowania, wspaniałej zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Tego dnia Pszczółki wzięły udział w quizie wiedzy o naszym przedszkolu, w nagrodę każdy otrzymał bajkową naklejkę za prawidłową odpowiedź. Bawiliśmy się przy muzyce, tańczyliśmy oraz łapaliśmy bańki. Wykonywaliśmy zadania ruchowe, po których każdy otrzymał pamiątkowy medal. Obejrzeliśmy przedstawienie pt. "Kot w butach", po którym czekała nas wspaniała niespodzianka: balony z naszymi ulubionymi bajkowymi bohaterami. To był dzień pełen wrażeń ;) 

SPRZĄTANIE ŚWIATA
SPRZĄTANIE ŚWIATA
wrzesień 2019

Wrzesień jest miesiącem, w którym cała Polska bierze udział w sprzątaniu świata. "Pszczółki" przyłączyły się do tej akcji. Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.