Miśki

URODZINKI

ZDJĘCIA

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA
wrzesień 2019

„Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka”


Tego dnia na starszaków czekało wiele niespodzianek: wesołe tańce, poszukiwanie skarbu, do którego prowadziły ukryte w sali koperty z zadaniami, medale Super Przedszkolaka, teatrzyk "Kot w butach", a na koniec po powrocie ze spaceru na dywanie czekał na nas kosz pełen balonów wypełnionych helem! :) Był to dzień pełen emocji i wrażeń !

SPRZĄTANIE ŚWIATA
SPRZĄTANIE ŚWIATA
wrzesień 2019

Tradycyjnie co roku włączamy się do akcji "Sprzątania Świata", by od najmłodszych lat uczyć dzieci zasad dbania o środowisko. Przedszkolaki przyłączyły się do akcji, by posprzątać "naszą Ziemię" i z radością, uzbrojone w rękawiczki wyszły do ogrodu przedszkolnego :) 

WIZYTA PAŃ Z BIBLIOTEKI
WIZYTA PAŃ Z BIBLIOTEKI
wrzesień 2019

Starszaki "Miśki" wiedzą doskonale, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas poruszania się po mieście. Przez cały tydzień podczas zajęć i wspólnych spacerów utrwalały zasady prawidłowego przechodzenia przez ulice i poznawały znaki drogowe. Przypomnieliśmy sobie też główne numery alarmowe. Na zakończenie tygodnia mieliśmy zaplanowaną wizytę do Biblioteki, w celu wyszukiwania literatury dziecięcej o tematyce bezpieczeństwa. Pogoda jednak nie dopisała na wyjście przedszkolaków, a Panie bibliotekarki mile zaskoczyły nas swoją wizytą w przedszkolu :) Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas, przedstawienie ciekawych pozycji literatury oraz wspólne podsumowanie najważniejszych treści z tematyki bezpieczeństwa w mieście :) 

MISIOWY KODEKS PRZEDSZKOLAKA :)
MISIOWY KODEKS PRZEDSZKOLAKA :)
wrzesień 2019

Na początku września dzieci z grupy „Miśki” poznały zasady i normy zachowania obowiązujące każdego przedszkolaka. „Kodeks Przedszkolaka” ma za zadanie kształtować w dzieciach wzorce, normy i zachowania społecznie akceptowane. Dzieci poznały swoje prawa i obowiązki na podstawie przygotowanych przez nauczyciela ilustracji. Gdy każdy obrazek został omówiony nastąpił najważniejszy moment czyli potwierdzenie przyjęcia Kodeksu. Miejmy nadzieję, że będziemy stosować się do ustalonych zasad każdego dnia w przedszkolu :)